V těchto letních vedrech člověk nemá chuť skoro na nic. Jen na pivo. A když jsme byli posledně „na jedno“ tak po pár kouscích nám to vlezlo příšerně do hlavy. To si pak pustíte hubu na špacír a jste ochotni diskutovat v podstatě o všem. A my, parta několika chlapů jsme toho podvečera řešili vibrátory.

Celá rozprava začala tím, že jsme probírali nevěru ženských. Jeden z nás se přiznal, že mu jeho přítelkyně nevěrná byla, ale že si to vyříkali a v podstatě ji odpustil (jestli se ncěo takové dá vůbec odpustit). Myslím, že podvedených tam bylo více (znám ty jejich ženušky..), ale buď o tom neví, nebo ještě nebyli dostatečně opilí aby se s tím pochlubili. Samozřejmě o nevěře chlapů, která tam byla také zmíněna psát nebudu 🙂 Pak začala rozprava, co ženám nabídnout jako alternativu k nevěře. No, málokdo zmínil že je vhodné ženě nabídnou lásku, čas a pochopení. V tom chlastu tam lítaly slova jako kázeň, peníze a pak někdo zařval vibrátor. vibrátor je pomocník jak pro ženu, tak pro mužeToho jsme se chytli, protože takové zajímavé téma si nenecháme utéct. Začali jsme s tím, kdo ví, že jeho žena má doma robertek. No asi tak polovina ženských jej mám doma (zbytek chlapů se tvářil že neví, ale myslím že taková věc se uplně tak neutají). Shodli jsme se na tom, že pokud má žena vibrátor na klitoris, tak je to v pořádku. Ať si taky někdy užije sama, však my si občas svou chvilku u počítače taky odbydem. Chlapi hned začali vykládat jaké velikosti nebo barvy mají doma. A musím řícit, že fialová je asi hodně oblíbená barva. Někteří nevěděli, že když to je robertek bez motorku, tak to není vibrátor, ale dildo neboli umělý penis. No, a pak tam jeden vytáhl, že ho používají i při společných hrátkách aby svou ženu pořádně rozehřál, nebo když už nemůže.. tak ji uplně dodělal (řečeno doslova tak jak nám to onen mladík prezentoval). To už byla ovšem pořádná opilecká vřava a chuděry číšnice, které nás musely poslouchat asi měly dost. Možná že byly dost nadržené. Pak tam jeden začal s tím, že používají robertek oba. Tedy že jeho holka jej použivá na chlapa. Tak to samozřejmě sklidilo zvědavost a hned se všichni ptali (nebo spíš řvali) jaké to je. Prý moc fajn. Vytáhl ještě, že narazil na stránky www.vibratorydildo.cz kde o tom dost podrobně píšou a recenzují i vhodné nástroje pro pro akci. Sice to odkazuje na nějaký eshop růžový slon, ale původní texty toho webu jsou super. Kompletní průvodce pro vibrátory a dildo. Samozřejmě nám to nedalo a jeden ty stránky vyhledal v mobilu. Začali jsme číst obsah na hlas. Popravdě, většina z nás z toho musela být hodně nadržená. V podstatě tam byly popsané všechny možné typy vibrátorů a dilda. Různé klasické, masážní, anální nebo venušiny kuličky. Konečně jsem se také dozvěděl, jak se používá lubrikační gel.

Celá pivní diskuze byla hodně přínosná a na závěr se většina z nás shodla, že by se měla erotická pomůcka používat rozhodně v páru. Zvláště pro ty, kteří jsou spolu už nekonečně dlouho. Sexuální praktiky by se rozhodně rozšířily a zvýšila by se častost pohlavního styku. Tak tedy zvažuju, co na to řekne doma moje drahá manželka. Jestli jí teda už jeden kousek neleží ve skříni.