Přemýšlel jsem o vhodném dárku, kterým udělám radost svému obchodnímu partnerovi. Spojím příjemné s užitečným a vyberu něco z reklamních předmětů. Výběr je široký a cenová relace podle mých představ. Vyčlenil jsem pětistovku.

Reklamní elektronika mne zaujala nejvíce. Rozhodně lepší, než propisky nebo deníky. To raději vyberu USB disk, bezdrátový reproduktor, nebo třeba powerbanku. K tomu můžu přidat kapesní svítilnu alias baterku, a mám vystaráno. Praktický dárek, který využije určitě.

Další možností je reklamní textil. Ani zde není nuda. Na luxusní osušku natisknu logo firmy a jsem spokojený. Osušku může rodina klienta používat i ve volném čase. Zaujaly mne i další předměty z textilu – multifunkční šátky, trika, košile a batohy.

Jako třetí možnost jsem našel reflexní prvky. Zde jsou k výběru vesty, odrazky, multifunkční šátky a nálepky. To užije opět celá rodina. Užitečný dárek se bude hodit a zároveň ukáže mému obchodnímu partnerovi, že mi záleží na jeho bezpečnosti. Dobrá volba.

K některému z výše uvedených předmětů ještě přidám něco eko. Hodí se přidat něco z recyklovaných materiálů. V současné době se to hodí, důraz na udržitelnost se mi líbí i jako možnost šplhnutí si u klienta. Jako pětku bych označil právě tu drobotinu, kterou samostatně pořizovat nechci. Hrnek, fixy, propisky, prostě něco malého, kde bude logo mé firmy. Cokoliv, co je praktické a klientovi k užitku. Nakombinuju několik prvků najednou. Vybral jsem powerbanku, svítilnu, eko předmět a nějakou drobnost k tomu. Přemýšlel jsem ale i o multifunkčním nářadí. To by se také hodilo. Příště.