Zoot – asi první místo kde spousta lidí jde, osobně ale asi nejsem cílovka, protože bych si na zootu nikdy nic nevybral. Ale stejně tam vždycky zabloudím. Ceny jsou vyšší – kvalita jak kdy, ale ten design…. slabej slabej slabej. Hrají si na obchod co prodává značkové věci, ale jsou to spíše značky no name…. které běžné populaci nic moc neříká. Hlavní problém zootu jsou vysoké ceny – ty jsou vysoké hlavně z důvodu toho, že potřebují pokrýt prostě náklady na vratky a další věci. Zoot má vratky až 40%, protože lidem doporučuje koupit si 2 velikosti, či více a ostatní vrátit. Navíc platí i dopravu za cestu zpátky… Proto potom pánské kraťasy které nejsou ničím vyjímečné stojí 1190 , protože je v ceně započtena marže, vratka 4% lidí, zpětná zásilka 40% lidí, 20% totálních vratek…. osobně si myslím, že lidi by si raději zaplatili menší cenu s tím rizikem že sem tam něco vrátí na své náklady.

Quees – Why not určitě ano, správní streetware a hip hop fanoušci si tu vyberou. Samozřejmě pro elegány tu asi nic moc nebude, navíc ceny jsou dost vysoké, a značky jsou pro běžnou populaci spíše nic neříkající. Pro cílovku je to ale jiná písnička.

Woodmint – Ano určitě ano, nicméne poslední dobou až moc mají široký sortiment a člověk se v tom začíná ztrácet, filtrace není nic moc… takže podle střihu či dalších věcí nevyberete. Vždycky tam zabrousím, ale vyberu si už spíše v méně případech.

Stonewer.cz – řekl bych asi přímá konkurence Woodmintu ( nebo stejný majitel a konkurence sám sobě? ) Spousta věcí je totožných, prodávají značkové věci Dangerous, Just Rhyse atd s dodáím do pracovních dní. Což je dříve než inzeruje Woodmint. Jak to je v reálu posoudím, koupil jsem si tam jedny barevné pánské kraťasy.

Bolf – kupoval sem tam loni mikinu, tepláky i kraťasy…. sorry, ale hroznej shit… ještě před prvním praním se to sežmolkovalo, evidentně je to low costové čísnké zboží.

nejlepší kratasy na stonwear.cz