Holky mají vždycky problém se svou krásou i vlasy. Můžou vypadat sebelépe a stejně jim vždy něco vadí. Stejně je na tom má přítelkyně. Ta si pořád stěžuje že ji řídnou a vypadávají vlasy. Pořád studuje nějaké info na netu a zkouší všechno možné.

žena si češe krásné vlasy, užívá donna hair forteMě nepřijde, že by měla vlasů mámo nebo jí řidly, ale znáte to. Zkrátka jí to nevymluvíte. Proto jsem si jednou sedl k netu s ní a pozoroval, co tak holky hledají. Dost často je něco jako vlasová kosmetika, kdy vám vyjede asi tak milion stránek. Samé šampóny proti lupům, šampóny pro suché vlasy, pro mastné vlasy, no všechno. Zkoušeli jsme teda hledat vypadávání vlasů a o tom je také spousta článků. Nakonec jsme se přes info web www.donnahair.eu dostali na nějaké informace o přípravku z velkým množstvím nějak zázračně namixovaných prvků, aminokyselin a nevím ještě čeho. Slibuje snížit padání vlasů, podpořit růst nových a zesílit vlas i zvyšit výživu kořínků. Toho se chytla a celou stránku přečetla a proklikla se do eshopu pilulka, kde přípravek objednaval. Rovnou balení 90 tablet donna hair forte na 90 dní a dárek zdarma (jakési cetky – přívěšek Swarovski). Stálo to sice kolem šesti stovek, ale budiž. Třeba pomůže.

Donna hair forte (zesílená verze) je přípravek složen z aminokyselin, vitamínů, minerálů a výtažku z rostlin (napřiklad kopřiva). Trochu se vyznám ve složení stravy, takže po nastudování příbalového letáku jsem zhodnotil, že jedna kapsle je docela hutně nabitá látkami. Kromě aminokyselin methioninu a tyrosinu (podporují růst a zdravou barvu vlasů) je zde třeba zinek (regulace mastnoty, zamezí vysušení), vitamíny A a B (vyživují vlas i kořínky). Jak tedy dopadla konzumace donnahair, každý den, jedna kapsle?

První měsíc žena nadávala, že to nefunguje, ale tak přes řadu recenzí, že to funguje ihned jsme na uvedeném webu donnahair.eu četli, že mají být lidé trpěliví. Druhý měsíc se jí zdálo, že při mytí vlasů vypadávají méně a také, že se jí vlasy méně lámou (má je dlouhé a hodně je v pohybu, což namáhá a poškozuje vlasy nejvíce). No dobrala celé balení donna hair 90 tablet a něco málo poznat bylo. Až po té jsme si všimli, že ji začínají podrůstat další nové vlasy. Ale to bylo opravdu až po těch třech měsících. Zřejmě by to chtělo ještě jedno balení aspoň na měsíc. Nicméně bych šetřil slovy o donnahair podvod. Zřejmě ty ženy, kterým to nepomohlo, mají nějaký zdravotní problém, nebo si koupily malé balení a kdo ví zda jej vůbec dobraly. Mé ženě to zdá se pomohlo, ale chce to čas, nenadávat a dodržovat i další pravidla péče o vlasy.